Plamienia po zażyciu Belary

Witam. Przyjmuję Belarę od 17 dni. Po 10 pigułce pojawiło się plamienie. Na dzień dzisiejszy (mam jeszcze 4 pig. do końca 1 opakowania) wydaje mi się że dostałam miesiączkę. Czy mam brać do końca to opakowanie, i jak mam to zaznaczyć kalendarzyku jako miesiączkę ? Pigułki biorę z powodu torbielą na jajniku.

Witam,
proszę przyjmować tabletki zgodnie z kolejnością do końca opakowania.
Podczas przyjmowania tabletek nie ma Pani miesiączki a jedynie krwawienie z odstawienia po przyjęciu 21 tabletek z opakowania