Plamienia po zmianie tabletek antykoncepcyjnych Naraya na Atywię

Ma taki pytanie czy organizm musi znów się przygotować przez te 3 miesiące.( Naraya) skończyłam w Poniedziałek a w środę rano zażyłam Atywia. Niestety musiałam zażyć w środę dwie tabletki rano i wieczorem. Więc dziś jest 6dzień zażywania (Atywia) więc możliwe są plamienia z zmiany tabletkę. Stosunku w którym doszło do wtrysku w mnie nie było.

Aleksander Ropielewski

Nie rozumiem do czego ma się przygotować organizm przez 3 miesiące. Pełna ochrona antykoncepcyjna rozpocznie się po 7 dniach ciągłego stosowania preparatu Atywia.