Plamienia podczas starań o dziecko

staramy sie o dziecko wspolzylismy miedzy 6a 12 kwietnia bo tak byly dni plodne mniewiecej spodziewana miesiaczke mam na 23 kwietnia i sie wystraszylam bo dwa dni temu mialam plamienia wczoraj nic a dzis do poludnia krwawienie a teraz po poludniu znow nic o co chodzi nie mam jeszcze pewnosci czy jestem w ciazy bo za wczesnie co to oznacza bo miesiaczka to raczej nie jest bo jeszcze czas prosze o konkretna odp bo sie denerwuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia krwawienia mogą być spowodowane stresem, zaburzeniami hormonalnymi czy ciążą. W pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.