Plamienia podczas stosowania 3. plastra antykoncepcyjnego

Witam! Mam 22 lata. Od prawie 2 lat stosuję plastry antykoncepcyjne Evra. Wszystko było ok ale wczoraj nakleiłam 3laster z opakowania i dzisiaj dostałam plamienie. Nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca, nawet na początku stosowania. Czy to jest powód do martwienia się?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.