Plamienia podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej a leczenie stanu zapalnego

Witam mam pytanie, biorę pierwszą antykoncepcje hormonalną, plamie już 14 dzień, wiem, że to jest na początku normalne. Dostałam globulki dopochwowe aby wyleczyć stan zapalny pochwy i nie wiem czy mogę zacząć leczenie kiedy mam jeszcze te plamienia, czy poczekać aż plamienia ustaną? Z góry dziękuję za odpowiez

Jeżeli obiawy infekcji nie są bardzo uporczywe , proszę zastosować leczenie dopochwowe dopiero po ustaniu , plamień. Jeżeli plamienia nie ustana należy zmienić tbl.