Plamienia podczas stosowania Daylette

Witam biorę tabletki antykoncepcyjne daylette. Przy drugim i trzecim opakowaniu wystapily u mnie plamienia, przy nastepnych dwoch juz nie, pod koniec szostego opakowania znowu wystapily plamienia. Jeśli to jest zbyt niska dawka hormonalna dla mnie to czy moge dalej stosowac te tabletki i czy ochrona antykoncepcyjna jest zachowana? z gory dziekuje za odpowiedz.

Jeśli nie zapomina Pani o tabletkach i zażywa regularnie, to antykoncepcja jest zachowana.
Plamienia w czasie AH mogą się pojawiać.