Plamienia podczas stosowania tabletek Yaz

Witam pierwszy raz zaczęłam brać tabletki Yazz z myślą przede wszystkim wyregulowania miesiączki. Zaczęłam brać 2 maja z pierwszym dniem krwawienia. miesiaczke miałam ok 6dni. Do dziś mam nadal plamienia. Nie są one duże ale jednak denerwuje bo niby mało a ciągle są.. Czy powinnam się martwić i do jakiego czasu czekać żeby zgłosić się do lekarza. Mam 19 lat . Innych objawów nie zauważyłam podczas brania tabletek

Plamienia poza tygodniem przerwy, zwłaszcza podczas pierwszych 3 miesięcy stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej, nie są powodem do niepokoju. W razie wystąpienia innych objawów proszę skonsultować się z ginekologiem.