Plamienia podczas stosunku przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

witam od niedawna biore tabletki antykoncepcyjne. dodam ze okres przed braniem tabletek mialam srednio 5-7 dni. teraz juz mija prawie 10 dzien od wziecia pierwszej tabletki a ja dalej krwawie. tzn mysle ze taki normalny okres mi sie juz skonczyl ale mam plamienia , zauwazam je na bieliznie i podczas kochania sie i korzystania z toalety. czy to normalne????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W pierwszych 3 miesiącach krwawienie może być nieregularne.