Plamienia, podwyższony poziom testosteronu a PCOS

Witam. Mam stwierdzone PCOS i za wysoki testosteron. Miesiączki co 1,5-2 miesiące. Staram się o dziecko i nic:( Biorę Siofor 2000 wieczorem i Inofolik. Miesiączki z reguły mam obfite ale tym razem jest inaczej.. mam tzw.plamienia jasno krwiste. Mam je od dwóch dni.Czy mogę podejrzewać ciąże? Czy takie plamienia są normalne?? Spotkałam się z tym po raz pierwszy. Co robić? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności wykonać test ciążowy. A następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.