Plamienia poprzedzające okres

Witam! Pisze, ponieważ spóźnia mi się okres, dzisiaj poleciał mi dziwny krwisty/brązowy śluz, nie współżyłam, jestem po porodzie 5 miesięcy, musiałam brać tabletki na wywołanie miesiączki i dostałam okresu w październiku. Listopad wszystko ok, okres się pojawił, a teraz w grudniu nic. Bolą mnie piersi są obrzmiałe nie wiem co się dzieje czy to coś poważnego, czy takie plamienie może poprzedzać okres ? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, nie napisała Pani, jak długo okres sie spóźnia. Jeśli w najbliższym czasie miesiączka sie nie pojawi, prosze skonsultować sie z ginekologiem. Pozdrawiam