Plamienia przed miesiączką a ciąża

Od dwoch dni mam plamienia tzn nie wiem czy to plamienie czy krwawienie.Przed pierwszym dniem plamienia pamietal ze bolal mnie troche brzuch.Za okolo 4 dni mam dostac okres,przeczytalam ze plamienie przed okresem to ciaza.Ale ja biore tabletki regularnie,nie rozumiem ? Bylam troche chora nie dawno i bralam Antybiotyk ale od razu wraz z nim stosowalam dodadtkowe zabezpieczeninie-prezerwatywe.Ta krew raz sa plamy ale takie duze nie jakies kropki,w drugim dniu wiecej.Krew jasno czerwona.

Aleksander Ropielewski

W przypadku stosowania antykoncepcji hormonalnej plamienia mogą być równowaznikiem miesiączki. W przypadku watpliwości i niepokoju proszę skontaktować się z ginekologiem, który po przeprowadzeniu badania udzieli jednoznacznej odpowiedzi.