Plamienia przed miesiączką a starania o dziecko

Witam mam problem z plamieniami, więc zacznę od początku. w Maju 2014 miałam zabieg łyżeczkowania ciążą się nie rozineła 7 tydz. od mniej wiecej grudnia 2014 przed miesiączką mam kilkudniowe plamienia, które są bardzo skąpe. Moje pytanie brzmi co to może oznaczać? i czy ma ewentualny wpływa na zajście w ciążę( staramy się od stycznia) dziękuję za odpowiedźMonika

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u ginekologa, który wykluczy istotne przyczyny takiego stanu.