Plamienia przed okresem i po owulacji u 41-latki a oczekiwanie na okres

mialam wczesne plamienie 8 dni przed okresem i 6 dni po owulacji okres byl od 8 do 15.03 owulacja 22.03 kontakt penis w pochwie okolo minuty bez wytrysku w srodku 24.03 potem byl krem gynazol tego samego dnia i sex 27.03 w kremie i gumce potem silne bole az pot na czole,uderzenie goraca od 27 do 2.04.mam 41 lat. czekam na okres.plamienia ustaly. ciaza? 01.04 USG patologi brak,czysto. dostalam globulki i krem . boje sie ciazy. w/g lekarza to szlo na okres ale nie pochwalil sexu. zakaz 2 tyg.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane były stanem zapalnym miejsc intymnych. W czasie i bezpośrednio po leczeniu tego rodzaju schorzeń należy powstrzymać się od kontaktów seksualnych.