Plamienia przed okresem i starania o dziecko

Witam, staram sie o dziecko. Jestem dwa lata po cc, od roku mam plamienia przed okresem. Rowny tydzien przed okresem sie zaczyna i trwa, aż do okresu. Cytologia, usg i badania hormonalne wyszły Ok. Lekarz przepisał mi luteine dopochwowo. Biore drugi cykl, dzien po odstawieniu (brałam od 15-22dc) zaczęły mi sie brazowe plamienia, które trwają siódmy dzien. Okresu nie mam a zawsze był regularny co 25 dni. Dzis mija 27 dzien cyklu, plamienia trwają a okresu nie widac. Czy to wina luteiny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.