Plamienia przed okresem po poronieniu i łyżeczkowaniu

Po poronieniu i łyżeczkowaniu plamię 7-10 dn przed okr. Na początku pl. były brunatne, z czasem pojawiła się krew. Progesteron i prolaktyna ok. Ostatnie 2 cykle brałam w 2cz. duphaston 2x1. W 1 cyklu poprawa, w 2 cyklu 7 dni przed mies. silne bóli brzucha (jak na okres) i plamienia–najpierw krew potem brunatne. Trwało to niemal do okresu. Odstawiłam leki i w kolejnym cyklu w 23dc dostałam b. silnych bóli i przyszedł okres. Nigdy nie miałam tak krótkiego cyklu i takich bóli. Cykle mam 30-31dni.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych oraz usg.