Plamienia przy Luteinie w 10. tygodniu ciąży

Witam!!! Jestem w 10 tc 29 września był stosunek godz pózniej pojawiło sie spore krwawienie które po 1.5 h zmieniło w plamienie. 30 września byłam u lek zapisał mi luteine 50 pod język 3x2 . Do dnia dzisiejszego sa plamienia jak rano wstane potem już nic i tak codziennie. Proszę o rade powinno mnie to martwić wizyta następna30.10

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku ustępowania krwawienia wskazana jest wcześniejsza wizyta kontrolna.