Plamienia przy staraniach o dziecko

witam. mam 30 lat, w pierwszą ciąże zaszłam bez problemu, teraz od pół roku nic :(. w tym cyklu miałam plamienia koloru czerwonego w 12 i 13 dniu cyklu, dzisiaj mam 23 dc i znowu pojawiły się plamienia tym razem koloru brązowego. proszę o poradę co to może oznaczać. wizytę u ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu.

Lek. Tomasz Budlewski

po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. proponuje także wykonać badanie nasienia u partnera