Plamienia przy stosowaniu krążka NuvaRing

Witam,od pół roku stosuje krążek Nuvaring ale miesiąc temu podczas7 -dniowej przerwy nie pojawił sie okres,aktualnie znowu jestem podczas tygodniowej przerwy i mam tylko plamienia. Czy może dziać sie coś złego i czy udać sie szybko do lekarza ?

Witam. Tego typu sytuacje zdarzają się przy stosowaniu krążków bardzo często. Raczej nie ma powodów do niepokoju, proszę jednak pozostać pod okresową kontrolą ginekologiczną.