Plamienia przy tabletkach Belara

chcialam sie zapytac o tabletki belara niewiem czy moge panie doktorze mam pytanie jak powinnam brac tabletki belara tydzien temu od poniedzialku plamilam na brazowa a od piatku mam miesiaczke niewiem czy moge dzis zaczac je brac jak minelo 5 dni od poczatku miesiaczki

Renata GrzechociĹska

Tabletki należy zacząć zażywać pierwszego dnia miesiaczki. Jeśli minęło już 5 dni od pojawienia się miesiączki należy poczekać do kokejnej i zacząć stosować preparat od 1 dnia cyklu, czyli krwawienia.