Plamienia u 37-latki a konieczność wizyty u ginekologa

witam ok.20.02.2014 skończyłam miesiączkę(trwała ok.7 dni) w sobotę t.j. 22.02. zaczęłam znów plamić. dziś juz są to plamienia "krwiste" choć nie bardzo obfite. Co może być przyczyną takiego stanu i czy do lekarza ginekologa wypada udać się "w takim stanie" ? jak bedzie wyglądać badanie?? prosze o odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże hormonalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny krwawień. Proszę udać się na wizytę do ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.