Plamienia u 46-latki stosującej HTZ

witam mam 46 lat od 4 lat stosuje htz fem 7 combi w plastrach,niepokoi mnie jednak ze co 10 miesięcy występuje u mnie plamienie w okresie na który przypada miesiączka.Robilam rok temu cytologię i wszystko jest ok poza tym ze mama 5 mm mięsniaka proszę o poradę czy to normalny objaw czy może szukać pomocy u ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.