Plamienia u 55-latki po menopauzie

Witam,mam 55 lat. Jestem juz po menopauzie. Rok temu miałam histeroskopii. Regularnie mam wizyty u swojego ginekologa . Wszystkie badania tzn. usg dopochwowe, cytologia są dobre. Mimo to zdarzają się małe krwawienia i plamienia.Lekarz zapewnia mnie ze nie ma w badaniach nieprawidłowości. Skąd w takim razie te plamienia? I czasami krwawienie?Mam zaufanie do lekarza ale proszę uprzejmie o jakieś sugestie.Czy takie rzeczy mogą się zdarzać? Pozdrawiam

Oczywiście takie sytuacje, w Pani wieku mogą się zdarzać i są zazwyczaj naturalne. Skoro Pani ginekolog prowadzący mówi, że wszystko jest w porządku to nie ma powodu do niepokoju.