Plamienia w 11. tygodniu ciąży przy pustym jaju płodowym

witam jestem 11 tygodniu ciąży i niestety puste jajo płodowe od kilku dni mam plamienia dziś są wieksze zapwene zaczęło sie poronienie zdecydowałam sie na samoistne poronienie bez zadnych srodków farmakologicznych podobno tak jest bezpieczniej. Moje pytanie jest takie czy w tak póznej ciąży jest to bezpieczne i czy organizm sam sie oczyści czy konieczny jest zabieg łyżeczkowania. Mieszkam w angli i tutejsi lekarze twierdzą ze organizm sam sobie z tym poradzi, ja jednak sie boję pozdrawiam

tego nie da sie przewidziec trzeba reagowac na bieżąco jesli będzie bardzo obfite krwawienie trzeba jechac do szpitala i tam zdecydują