Plamienia w 15. dniu cyklu miesiączkowego

Witam. Około 15 dnia po rozpoczęciu cyklu miesiączkowego pojawiły się u mnie plamienia, czasem zdarzało się to już wcześniej natomiast nigdy nie były tak obfite, istotny jest także fakt, że był to 2 dzień po współżyciu, czy powinno to wzbudzać niepokój?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.