Plamienia w 18-19. dniu cyklu

Mam 29l,cykle regularne i długie (33-34dni).Od dwóch cykli mam plamienia.Są nieduże, brązowo-czerwone,przypominają gęsty zabarwiony śluz z małymi skrzepami.Widać je głównie przy podcieraniu na papierze.Wszystko zaczyna się od 18-19dnia cyklu.W poprzednim miesiącu ustały po 4 dniach, w tym trwają już 9.Kilka dni temu byłam na badaniu.USG w porządku, nadżerek brak.Lekarz stwierdził, że w ciągu 24h pęknie pęcherzyk Graffa.Na wynik cytologii czekam i bardzo się denerwuje, co może być przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

U niektórych kobiet występuję podczas owulacji niewielkie krwawienie a także tego typu krwawienie występują podczas implantacji zarodka, czy jest to możliwe? Chociaż wtedy nie trwają aż tyle dni. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, bez badania nie można nic więcej powiedzieć.