Plamienia w ciąży i krwiak

W 8tc zdiagnozowano u mnie krwiaka. Obecnie jestem na koncu 10tc i mimo ze ciągle leże, biorę duphasto 3 razy dzienniempo jenej tabletce i no-spe 3razy dziennie po dwie, wciąż plamię. Obecnie dzidziuś ma 3cm, krwiak 4. Czy mam się martwić? Co jeszcze mogę zrobić by krwiak się wchłonął?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Postępowanie jest prawidłowe. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza.