Plamienia w fazie lutealnej

Witam,proszę o sugestie jakie badania mogę jeszcze zrobić:mam plamienia,najczęściej w fazie lutealnej od2-3dnia po owulacji i często w pierwszej fazie cyku tak do10 dnia od miesiączki. Jestem po histeroskopii, nic nie wykazała,lekarz powiedział, że rzadko to mówi, ale na prawdę nie wie co mi jest.Progesteron mam w normie, mimo to suplementuję Duphastonem 3x dziennie - plamienia występują i tak. Mam mikrogruczolaka przysadki i wysoką prolaktynę, aktualnie na Norprolacu prolaktyna jest w normie.

Piotr Pilarski

Być może są to krwawienia okołoowulacyjne. Jeśli badania, które miała Pani wykonane nie wykazały patologi to oznacza, że nie jest to nic groźnego.

Pozdrawiam.