Plamienia w okresie przekwitania

Witam.mam 49 lat,jestem w okresie przekwitania,ostatni okres mialam we wrzesniu 2013r bardzo obfity bralam cyklonamine,31 grudnia i w marcu skape plamienie,teraz od 4 pazdziernika leje sie okropnie,czasem sa skrzepy-co mam zrobic isc do lekarza czy poczekac jeszcze???w badaniach hormonalnych wyszlo ze jestem juz bezplodna.Pozdrawiam Malgorzata

Witam!
Proszę skontaktować się z lekarzem ginekologiem,do którego pani się zapisała , ponieważ ta sytuacja nie może się tak często powtarzać i nie ma na co czekać . Ponadto powinien panią skierować lekarz rodzinny na BADANIA KRWI. Pozdrawiam