Plamienia we wczesnej ciąży - czy wszystko jest w porządku?

W ubiegłym tyg. byłam u lekarza, ponieważ 2 testy ciążowy wyszły pozytywnie. Podczas usg lekarz powiedział, że "coś" jest ale jeszcze słabo widać. Kazał mi się zgłosić za tydzień. Byłam więc dziś, na usg lekarz powiedział, że wygląda mu to na 6 tydz. Zapytałam , czy widać akcję serduszka, powiedział, że o jeszcze dużo za wcześnie.

Dodam, że od początku ciąży miewam plamienia, w ostatnich dniach zdecydowanie mniejsze i w związku z tym biorę progesteron dopochwowo. Bardzo się martwię, czy wszystko ok czy takie sytuacje się zdarzają.

Witam serdecznie,

Plamienia w ciąży się zdarzają. O niczym to nie przesądza ponieważ w takich sytuacjach kobiety również rodzą zdrowe dzieci.
Kolejne usg powinno być wykonane za tydzień. Akcja serca dzidziusia powinna być widoczna w 7 tygodniu ciąży.
Musi Pani cierpliwie jeszcze trochę poczekać. Proszę być dobrej myśli.

Pozdrawiam