Plamienia z dróg rodnych przy torbieli jajnika

Witam, mam 26 lat. Od ok 3 miesięcy mam plamienia i rozregulowal mi sie okres.Dostalam zastrzyk z progesteronem na zahamowanie,plus zalecenie picia naparu z pokrzywy,ale nie pomogło. 2 tyg temu inny gin wykryl u mnie torbiel prosta na jajniku. Zapisal tabletki na wywolanie okresu plus tabl.antyk.Plamienia nie ustaly lecz staly się mniej obfitsze. Dodam iż mam PCOS. Mialam robione usg 3x od 2miesiecy. Nic innego nie wykazaly. Co mi może być? Skad te plamienia? Czy tabletki anty. cos dadza?

Tak na pewno należy spróbować zadziałać na torbiel prostą tabletkami ale z zawartoscią 0,3mg estrogenu. Wykonać badanie hormonalne w kierunku PCO + TSH i Prolaktynę, Oglądnąć szyjke macicy. Dopiero wtedy możemy powiedzieć coś więcej.