Plamienia z krwią w 18 tygodniu ciąży

WITAMJESTEM W 18 TYGODNIU CIĄZY I MAM OBFITE PLAMIENIA Z KRWIĄ.BYŁAM JUŻ U 3 SPECJALISTÓW ALE ONIE NIE WIEDZĄ DLACZEGO KRWAWIE.W CIĄGU DNIA TEJ KRWI JEST MNIEJ NAJGORZEJ W NOCY JAK W STAJE DO UBIKACJI I RANO.ORAZ SA CZASAMI SKRZEPY.Z DZIECKIEM JEST NARAZIE WSZYSTKO W POŻĄDKU,ALE JA SIE MARTWIE NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ,NIKT NIE UMIE POWIEDZIEĆ MI CZY MOGE PORONIC!.POWIEDZIANO MI TYLKO,ŻE MAM DŁUGA SZYJKĘ MACICY I TO OGROMNY PLUS.CZY TAKIE KRWAWIENIE MA WPŁYW NA PŁÓD?CZY MOGE PORONIĆ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Plamienie w trakcie ciąży najczęściej związane jest z niewydolnością (skróceniem) szyjki macicy, która jak tu Pani zacytowała - jest długa. Jeśli była Pani u 3 specjalistów i oni po badaniu klinicznym nie byli wstanie określić przyczyny krwawienia, to niestety naiwnym jest oczekiwanie, że lekarze na forum internetowym, nie widząc Pani na oczy będą wdawali się w dywagacje o możliwości poronienia. Niestety odpowiedź na Pani pytania przez internet nie jest możliwa.