Plamienia z pochwy podczas przyjmowania Harmonet i antybiotykoterapii

Witam. Mam pytanie od 14 dni po raz pierwsz w życiu pomimo mojego wieku 39lat biorę tabletki antykoncepcyjne harmonet ,tydzień temu zachorowałam na zapalenie ucha środkowego dostałam antybiotyk amoksiklav który biorę od 4 dni,od trzech dni zaczęłam plamić i nie wiem co może być przyczyną? Co powinnam zrobić? Brać dalej harmonet? Czy to normalne? Czy powinnam przerwać antykoncepcję?

Małgorzata Panek

Plamienie nie musi mieć związku z antybiotykiem. Proszę nie przerywać leczenia i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam