Plamienia zamiast miesiączki przy negatywnych testach

Witam. Ostatnio zamiast miesiączki dostałam plamienia, test ciążowy wyszedł negatywnie. Ponad tydzień temu powinnam dostać kolejną miesiączke- niestety brak. Byłam u ginekologa który powiedział że ciąży nie widać, a wszystko jest ok. Więc moje pytanie brzmi co się dzieje? Czy jednak możliwe że ciąża jest tylko bardzo wczesna? Czy powinnam się martwić że coś jest nie tak z moim zdrowiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli miesiączka nadal nie wystąpiła, proponuję ponownie udać się do swojego ginekologa. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań.