Plamienia ze ścianki macicy u 29-latki

Witam, mam 29 lat, mam 2 dzieci, dwa lata temu miałam usuniętego polipa a od dłuższego czasu borykam się z problemem plamień po stosunku od około pół roku chodzę co m-c na kontrole lekarską i nikt nie był w stanie mi pomóc w między czasie miałam infekcje które zostały zaleczone, nawet partner był kontrolowany ostatnio po usg ginekolog powiedziała mi że mam plamienie ze ścianki macicy, na usg nie ma polipa, mięśniaków itp czy jest jakiś lek który mógłby mi pomóc? od 2 tyg biorę reg iladian

Iladian to suplementacja codziennej diety w składniki korzystnie wpływające fizjologiczną mikroflorę pochwy. Taki lek może być niewystarczający w przypadku krwawień ze śluzówki macicy. Być może korzystniejsze będzie leczenie hormonalne. O tym jednak musi zadecydować ginekolog prowadzący.