Plamienie 17. dc podczas kuracji Duphastonem

Witam,od dwóch cykli biorę duphaston od 16dc do 25dc. Cykle się wydłużyly bo wcześniej trwały 28dni,a odkąd biorę duphast.trwają odpowiednio po 31 i 30 dni.5 lipca rozpoczął się kolejny trzeci cykl. Zgodnie z planem 16 dc wzięłam duphast.rano i wieczorem i 17dc rano a po południu 17dc dostałam plamienia/okres?Nigdy tak się nie zdazylo. Boli podbrzusze trochę jak przy okresie, ale krwaw. jest zdecydowanie mniejsze(pierwsze dwa dni okresu były zawsze okropne).Niepokoje się dlaczego tak się stało?

Lek. Tomasz Budlewski

W trakcie terapii mogą występować krwawienia międzymiesiączkowe i plamienia, jednak sugeruje wizytę lub choćby telefoniczną konsultacje z Pani ginekologiem.