Plamienie 2 dni po stosunku

Witam kocham sie z chłopakiem od roku nie biorę tabletek ale zawsze w prezerwatywie.Po ostanim stosunku mineło 2 dni i dostałam jedno-dniowego plamienia a pozniej normalny okres i po nim 2 dniowe plamienie nie mam objawów ciąży piersi nie bolą martwię sie tym i denerwuje przy okazji . Czy to plamienie to przez stres czy ono jest normalne czy mogę być w ciąży ? Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli stosowana antykoncepcja nie zawiodła to ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W przypadku wystąpienia zaburzeń miesiączkowania w następnym cyklu konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.