Plamienie a możliwość ciąży

Bardzo w skrócie. Ostatnio w 5 dniu miesiączki współżyłam z chłopakiem, nie skończył we mnie. Po zakończeniu miesiączki wystąpiło u mnie dziwne plamienie (dodam, że od 3 miesięcy biorę tabletki anty i jak dotąd nic takiego nie miało miejsca). Czym to plamienie może być spowodowane? Ciąże rozumiem wykluczamy ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ciąża wykluczona. Plamienie mogło być związane z otarciem nabłonka pochwy podczas stosunku, lub miała Pani plamienie śródcykliczne.