Plamienie a policystyczne jajniki

Witam, Od ponad tygodnia zauwazylam ciemne plamienie z pochwy, czasem z malymi skrzepami. Mam zdiagnozowane PCOS, regularnie wspolzyje i zabezpieczam sie tabletkami (microgynon). Ostatni okres mialam dwa tygodnie temu. Czy to moze byc cos powaznego? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się na kontrolę do lekarza ginekologa