Plamienie a puste jajo płodowe

Ostatnią miesiączkę miałam 26 lipca w ciąże zaszłam co w okolicach dnia 10 -12 lipiec. 20 sierpnia dostałam plamienia takiego jak zwykle miewam przed okresem po 3-ch dniach ustąpiło 30 sierpnia wieczorem zaczęłam ponownie delikatnie plamić 31 sierpnia nadal plamiłam.Pojechałam do szpitala tam zrobiono mi USG na którym pęcherzyk miał 7,7 mm stwierdzono że pęcherzyk jest za mały i może to oznaczać puste jajo. beta hcg dnia 2,9 wynosi 6439,00 plamienie ustąpiłoCzy mam szanse żeby wszystko było ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny pełnych wyników badań nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytanie. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.