Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie a rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam. ostatnio bylam u ginekologa i zapisal mi tabletki antykoncepcyjne Lesiplus. wiec tak w sobote zaczlo mi plamienie brazowe ( mam tak zawsze kilka dni przed okresem . wiec jeszcze nie zaczelam stosowac pigulek, a w niedziele rano mialam lekkie plamienie krwia. wiec zazylam 1 tabletke. ale niewiem co sie dzieje bo w niedziele do wieczora i w pon nie mialam nic ani krwi ani plamienia. i sie boje. moze zle zaczelam stosowac? czy to dobrze ?zle? prosze o pomoc.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Rozpoczęcie stosowania tabletek zatrzymało krwawienie. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy