Plamienie a starania o dziecko

Witam, staramy się z partnerem o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 30.10.15r. i była taka jak zwykle, obfita i trwała 7 dni. Wczoraj dostałam planowaną miesiączkę ale jest bardzo słaba, takjakby plamienie tylko. PRzy ostatniej biegałam co 3-4 godziny zmieniać podpaskę lub tampon. A teraz jedna wystarczy na cały dzień. Robiłam test ciążowy z 6 dni temu i wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej niestety nie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa I wykonać badanie beta hcg. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.