Plamienie brązowe i bóle skurczowe w podbrzuszu

Witam, ostatni okres miałam 6.10 tak więc powinnam była go dostać 2.11 (27 dni). Zamiast tego pojawiło się małe plamienie (brązowe) i bóle skurczowe w podbrzuszu. Do tego moje piersi są bardziej wrażliwe, bolą przy dotyku. Podejrzewałam ciążę przed tamtym okresem (6.10) ale że okres się pojawił uznałam że to na pewno nie ciąża. Dodam że piersi zaczęły mnie boleć dopiero ok. 2 tyg temu. Miałam robione USG dopoch lekarz nic nie powiedział więc możliwość ciąży jest znikoma. Czy to wahania hormon?

Elżbieta Rhone

Witam,
na podstawie takich objawów nie da się stwierdzić ze 100 % pewnością czy jest Pani w ciąży. Jeśli w tym cyklu współżyła Pani to istnieje taka możliwość. Należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.