Plamienie i krwawienie w środku cyklu

Witam, mam 26 lat w środku cyklu mam zawsze plamienia (brązowe), jest tak od okolu rok. Mój lekarz mówi, że jest to norma. Teraz od 2 miesięcy staramy się o dziecko- okres miałam 25 września, i od 10 października mam plamienia, cały czas, a wczoraj po odbytym stosunku miałam krwawienie, które ponowiło się przy oddawaniu moczu. Nie mam żadnych cech zapalenia, zarówno pochwy jak i p. moczowego. Na test ciążowy za wcześnie. Czy możliwe, ze doszło do zapłodnienia i wydalenia komórki'? Nadmienię iż 2 lata wstecz-miałam plamienia przez cały cykl, badania hormonów wykazały niski poziom progesteronu i nieco podwyższony poziom androgenów. Przyjmowałam Y***, po kilku miesiącach dawkowania, poziom progesteronu wrócił do normy. Badałam hormon w sierpniu tego roku-wyszedł nieco powyżej normy, ponadto w obrazie usg dopochwowym obraz jajników typowy dla PCOS.

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Możliwe, że doszło do wydalenia zarodka, ale nie da się tego stwierdzić z całą pewnością wyłącznie na podstawie opisu przeczytanego w sieci.
W PCOS może Pani (ale nie musi) mieć problemy z zajściem w ciążę. Jeśli w ciągu pół roku nie dojdzie do zapłodnienia powinni Państwo (oboje!!!) skontaktować się z lekarzem.