Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Plamienie i nieprzyjemny zapach okolic intymnych a przyjmowanie antykoncepcji

dzien dobry mam pytanie otoz plamie i przy tym jest nie przyjenmy zapach plus do tego biore tabletki antykoncepcyjne pierwszy listek prosze o rade czy to moze byc od tabletek??
ponad rok temu

Żelazo w ciąży

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Uważam, że powinn sie wybrać Pani do ginekologa, ponieważ z opisu wynika, że może to być infekcja dróg rodnych.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

W takcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych przez pierwsze 3 miesiące moga pojawić się plamienia w środku cyklu, ale nieprzyjemny zapach zawsze związany jest z obecnością infekcji. Wskazana konsultacja ginekologa.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy