Plamienie i nieprzyjemny zapach okolic intymnych a przyjmowanie antykoncepcji

dzien dobry mam pytanie otoz plamie i przy tym jest nie przyjenmy zapach plus do tego biore tabletki antykoncepcyjne pierwszy listek prosze o rade czy to moze byc od tabletek??
ponad rok temu

W takcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych przez pierwsze 3 miesiące moga pojawić się plamienia w środku cyklu, ale nieprzyjemny zapach zawsze związany jest z obecnością infekcji. Wskazana konsultacja ginekologa.