Plamienie i pozytywny test ciążowy

Witam. W piatek 12.12 zrobilam test i wyszly dwie kreski. Wynik b.hcg 28.8 mlu/ml. Wieczorem mialam bardzo lekkie plamienia(troszke sluzu z domieszka krwi). W sobote 13.12 pojechalam do szpitala usg nic nie wykazalo, b. hcg -34.9 mlu/ml. Dostalam 3×1duphaston. 22.22 leciutkie brązowe plamienia,usg nic nie wykazalo, beta 23.12 -8.8 mlu/ml. 25.12 zaczelo sie krwawienie bez boli. Duphaston przestalam brac 24.12 czy juz po wszystkim?Moge czekac na wizyte u lekarza za miesiac czy jechac do szpitala?

Małgorzata Panek

Poziom beta HCG uległ obniżeniu. Prawdopodobnie doszło do poronienia. Konieczna jest aktualna ocena USG.
Proszę jak najszybciej udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza.