Plamienie i śluz z krwią po cesarskim cięciu

mam 23 lata,,jestem po cesarce,nie karmie piersia tabletki dostalam jednoskladnikowe,nie bralam nastepnych tabletek a wczoraj pojawilo sie delikatne plamienie i sluz podbarwiony krwia
23 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych danych nie można określić przyczyny krwawienia. W czasie połogu, przez 14 dni po cięciu rzeczą normalną jest krwista wydzielina z dróg rodnych. Po 6 tygodniach od urodzenia dziecka może już pojawić się krwawienie miesiączkowe, często pierwsza miesiączka jest dużo bardziej skąpa, niż przed ciążą.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli przestała Pani przyjmować tabletki jest to spowodowane krwawieniem z odstawienia. Nie wiem także jak długo jest Pani już po zabiegu. W początkowym okresie po cięciu może pojawiać się plamienie.