Plamienie implantacyjne a zaburzenia miesiączkowania

Witam serdecznie. 13.07 uprawiałam sex z mężem na jakieś 15-20sekund wprowadził on penisa do mojej pochwy po czym kochalismy sie już z zabespieczeniem, mąż byl czysty nie miał wczesniej wytrysku. Miałam wtedy dni płodne po 3 dniach od stosunku wystapiło u mnie jednorazowe plamienie ( zaznacze ze tego dnia bardzo intensywnie tez cwiczyłam przy czym plamienie wystapiło jakies 4 godziny po cwiczeniach). Czy mogło byc to plamienie implantacyjne, czy za wczesnie na takie plamienie.

Witam serdecznie. Raczej nie, choć nie można tego wykluczyć. Możliwe jest iż krwawienie było spowodowane wysiłkiem.