Plamienie jako miesiączka a poimplantacyjne

Witam,Moje cykle trwaja 28-30dni,trwal 26,a najdluzszy 32 gdy wrocilam z nad morza)4dni krwawienia 2dni plamienia.Dzis mija 21dc na bieliznie zauwazylam "wielka"plame brazowa,bezwonna.Wspolzyje zawsze z prezerwatywa.mam codzienne mdlosci,zawroty glowy.Bol podbrzusza.miewambolace miesiaczki.Odzywiam sie "smieciowym jedzeniem",pije rzadko alkohol,biore rozne tabletki na odchudzanie np LIDA. plamienie jest oznaka nadchodzacego okresu czy mowa o plamieniu implantacyjnym?Zrobilam dzis test-negatywny.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciężko jest określić co jest przyczyna wyżej opisanego plamienia, ciąży nie można wykluczyć bo test był zrobiony za wcześnie. Najlepiej go wykonać w momencie kiedy krwawienie miesiączkowe opóźnia się o kilka dni. Pozdrawiam