Plamienie o zabarwieniu brązowym w 8. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 8 tygodniu ciąży wystąpiło u mnie plamienie o zabarwieniu brązowym. W 7 tygodniu byłam w szpitalu bo brzuch mnie bolał a moj ginekolog nie przyjmował. lekarz po usg stwierdził ze dzidzia sie nie rozwija. lekarz wypisujacy mnie stwierdził ze brak oznak do zmartwien. nie wiem co mam teraz zrobić. Prosze o pomoc , boje sie że jednak dziecko strace.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli ma Pani wątpliwości i obawy- proszę porozmawiać ze swoim ginekologiem prowadzącym.