Plamienie od 13. dni przy PCOS i insulinooporności

Witam mam stwierdzone pco i przy tym insulinoopornosc,zaczelam plamic 10 dni przed okresem na przemian krew,krew ze sluzem i tak do dzis,(13 dzien plamienia)czuje juz bole calego ciala jak przy poczatku okresu.I teraz nie wiem czy mam sie zglosic do lekarza w przyszlym tyg nawet jezeli bedzie krew bo to juz bd ponad 2 tyg plamien.Czy odczekac az przestane krwawic.Nie wiem czy to wynik bardzo silnego stresu czy cos powazniejszego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie czekać aż plamienie ustąpi, tylko umówić się na wizytę tak wcześnie jak tylko jest to możliwe.